Jesteśmy firmą od lat oferującą tonery oraz tusze do drukarek. W naszym asortymencie dostępne są zarówno produkty oryginalne, jak i sprawdzone, tanie zamienniki. Chcemy, by każda osoba na terenie Wrocławia i okolic mogła kupić wysokiej jakości materiały eksploatacyjne oraz artykuły biurowe, które dostarczone zostały niezwykle szybko. Niezależnie od tego, czy naszym Klientem jest firma czy osoby prywatne – gwarantujemy sprawną dostawę oraz gwarancję jakości.

Wysokiej jakości tonery i tusze z dostawą

Jeśli mieszkasz na terenie Wrocławia, udostępniamy błyskawiczną dostawę w godzinach naszej pracy. Otrzymasz toner czy tusz JESZCZE DZIŚ – zostanie on przywieziony osobiście przez jednego z naszych pracowników. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by zamówić produkty i wybrać dostawę wykonywaną przez firmę kurierską czy poprzez paczkomaty InPost – gwarantujemy szybką wysyłkę na terenie całej Polski.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami tuszów i tonerów na świecie. Naszymi dostawcami są znane wszystkim marki, w tym Brother, Samsung czy chociażby Canon. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwalają na tworzenie wysokiej jakości dokumentów, grafów czy innych niezbędnych pomocy wizualnych. Sprzedajemy je zarówno pojedynczo, jak i w zestawach po kilka sztuk.

Nasze doświadczenie związane z tonerami i tuszami do drukarek pozwala również na fachowe doradztwo, które proponujemy swoim Klientom. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość elektroniczną, a pomożemy Ci dobrać odpowiedni artykuł, który pasował będzie do posiadanego przez Ciebie urządzenia.

Jeśli potrzebujesz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych lub tanich zamienników o wysokiej jakości, nie ma lepszego miejsca, by je zakupić. Szczególnie, jeżeli mieszkasz na terenie Wrocławia i pilnie potrzebujesz ich do wykonania istotnych obowiązków pracowniczych. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie, a w razie pytań na temat oferty czy dostępnych produktów skontaktuj się z nami bezpośrednio.