REGULAMIN

 

1. Właścicielem sklepu jest firma:

G-PRO Grzegorz Prochorowicz

ul. Olsztyńska 48

51-423 Wrocław

NIP: 9121730802

Regon: 022122890

 

2. Informacje o Produktach podane w Sklepie, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

 3. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski ceny nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.

4. Zasady płatności

- Przelewem na rachunek bankowy:

   ING nr rachunku: 66 1050 1575 1000 0091 0683 1432

- Przy odbiorze, czyli za tzw. pobraniem.

- Przelewem internetowym DotPay.

5. Koszt i termin dostawy

Wysyłamy od poniedziałku do piątku.

Kurier DPD

Płatność przelewem na konto lub kartą płatniczą - 12  PLN

Płatność przy odbiorze przesyłki - 18  PLN

Paczkomaty InPost

Płatność przelewem na konto lub kartą płatniczą - 14 PLN

Odbiór osobisty

Płatność gotówką, przelewem na konto lub kartą płatniczą - 0 PLN

W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. O takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

6. W ciągu 14 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

7. Zasady składania reklamacji i zwrotu towarów.

W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość, składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany przez Konsumenta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. W przypadku, gdy zwracany towar jest używany w stopniu wykraczającym poza to, co konieczne do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania i w związku z tym jest niekompletny lub zniszczony, sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmniejszenia wartości zwracanych produktów.

Towar zwracany oraz reklamacyjny należy przesłać na adres sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz podanie numeru konta na jakie zostanie zwrócona należność.

W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wraz z pisemnym odstąpieniem od umowy.

8. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd .

9.Zamówienia można składać poprzez witrynę internetową www.g-pro.pl , jak również pocztą elektroniczną: sklep@g-pro.pl, telefonicznie 796 384 184

Powyższy regulamin dotyczy Konsumentów. Zasady współpracy miedzy przedsiębiorcami uzgadnianie są indywidualnie.